خانه همه موارد

موتور دنده برای کاربردهای رباتیک و سرگرمی

گواهی
چین Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

موتور دنده برای کاربردهای رباتیک و سرگرمی

December 16, 2021
آخرین مورد شرکت موتور دنده برای کاربردهای رباتیک و سرگرمی

موتور دنده برای کاربردهای رباتیک و سرگرمی


موتورهای DC به طور غیرقابل انکاری برای پروژه‌های روباتیک پیشرفته مناسب هستند، زیرا کنترل آن‌ها در ولتاژهای پایین معمولاً توسط بسته‌های باتری کم، شگفت‌انگیز و ساده هستند و در عین حال بسیار مؤثر و قابل اعتماد هستند.

 

گیربکس فقط یک موتور الکتریکی است که یک جعبه دنده به آن اضافه شده است.جزئیات نیرو و سرعت ذکر شده برای شفت نتیجه است.اغلب از یک موتور DC مشابه با گیربکس های مختلف استفاده می شود تا طیف وسیعی از کیفیت های قابل دسترس را ارائه دهد.

 

موتورهای ما در ولتاژهای مناسب برای کنترل از بسته های باتری و منابع تغذیه حالت سوئیچ AC-DC ولتاژ پایین کار می کنند.

 

موتورهای پله‌ای نوعی ابزار حرکتی استثنایی هستند که با گام‌های کوچک به یک یا آن طرف حرکت می‌کنند.آنها موقعیت دقیق را در اضافات کمی در خود جای می دهند.صدای زمزمه آنها در داخل پرینترهای جوهر افشان، اسکنرها یا مشاهده کنترل کننده توسعه سرهای چاپ در امتداد سه محوری در چاپگرهای سه بعدی شنیده می شود.

 

        

راه حل موتور دنده DC برای اسباب بازی های رباتیک

 

چندین تنوع در مورد وجود دارد موتور DC برس، اما دنده آهنربای دائمی DCموتور (PMDC) به طور گسترده در رباتیک استفاده می شود.موتورهای DC برس خورده به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرندکه در برنامه های کاربردی محدوده از جانب اسباب بازی ها به دکمه فشاری قابل تنظیم ماشین صندلی ها.

Geared Dc Motor Solution برای پروژه های آموزش ربات

برنامه آموزش ربات مربیانی را آموزش می دهد تا به مردم در مورد ربات ها و نرم افزار FANUC آموزش دهند.برنامه های کاربردی ربات شامل سیستم های دید یکپارچه (iRVision)، برنامه نویسی و استفاده از نرم افزار شبیه سازی ROBOGUIDE برای اتصال با موتورهای دنده dc.

   

راه حل موتور Dc برای پروژه های بازوی ربات

دی سی بدون برس موتورها هستند استفاده شده که در برنامه های کاربردی جایی که چرخش مداوم است ضروری در ناهمسان سرعت ها.این شاملچیزها پسندیدن مته ها، طرفداران، بخاری ها، ماشین ها و غیره. آ روباتیک بازو نیاز دارد به استفاده کنید موتورها که می تواند آن را داشته باشد موقعیت کنترل شده با دقت، درستی.

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd.

تماس با شخص: Mrs. Maggie

تلفن: 15818723921

فکس: 86--29880839

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)